• Aktuality
  • Momentky ze zápasu sedmé a čtvrté třídy a komentář k výsledkům týdne

Momentky ze zápasu sedmé a čtvrté třídy a komentář k výsledkům týdne

25. 11. 2023

V tomto článku najdete fotogalerii ze zápasů sedmé a čtvrté třídy, které se odehrály v pátek v domácím prostředí spolu s rychlým komentářem k výsledkům tohoto týdne.

 

V minulé aktualitě jsme také zmiňovali, že nás tento týden čekají zajímavé a důležité zápasy.

Konkrétně šlo o souboj ve třetí třídě se silným TJ Sokol Žižkov C, který předvedl velmi kvalitní a bojovný výkon, avšak našemu týmu se podařilo zvítězit poměrem 10:6 a se zajímavým bodovým odstupem od čtvrtého místa se udržet mezi nejlepšími třemi týmy soutěže.

Druhým neméně důležitým utkáním byl zápas ve druhé třídě s AC Sparta Praha H, kde jsme bohužel i přes velkou snahu prohráli v poměru 10:7. V této soutězi nás čeká další tuhý boj.

Povedly se také zápasy v páté třídě, kde jsme zvítězili nad KK Konstruktiva Praha B v poměru 10:5,  ve čtvrté třídě, kde jsme zvítězili nad TJ Sokol Petrovice C v poměru 10:2 a zvítězili jsme také v sedmé třídě stejným poměrem 10:2 proti KK Konstruktiva Praha C.

Vítězství nakonec patřilo také našemu A týmu v divizi a bohužel druhou prohru tohoto týdne jsme zaznamenali v první třídě proti silnému TJ Střížkov A.

Fotogalerie