Věnujeme se dětem i dorostu

David Šálený

David Šálený

trenér mládeže, hráč 2. ligy

Tréninku mládeže se nově věnuje velmi kvalitní hráč druholigové úrovně David Šálený s trenérskou licencí B. Rádi mezi sebou uvítáme začátečníky z řad mládeže. Těm umíme nabídnout dobré herní zázemí a moderní tréninkové metody, které kladou důraz mimo jiné na celkový motorický rozvoj dítěte. Se stolním tenisem je nejčastěji vhodné začínat od 6 let do 10 let věku dítěte.

Každý rok se pro mládež během letních měsíců koná také soustředění, které umožňuje souvislejší práci na zlepšení herních dovedností.

Přidejte se k nám

Stolní tenis patří mezi sporty, které jsou nákladově velmi levné a navíc skvěle rozvíjejí motorické dovednosti ale také výborně podporují psychologický rozvoj dítěte. Stolní tenis lze hrát od předškolního do důchodového věku. Jelikož se jedná o skutečně zábavnou hru, většině hráčů zůstane láska k tomuto sportu na celý život. Pokud máte zájem, neváhejte nám napsat zprávu, rádi vás mezi sebou uvítáme.

Tréninkové časy

pondělí: 17:00 - 18:30
středa: 17:00 - 18:30
pátek: 17:00 - 18:30

Kde najdete naší hernu se dozvíte v sekci kontakty.

Průběžné umístění

Sledujte průběžné umístění naší mládeže v soutěži 7. třídy dospělých.


Soustředění mládeže

Soustředění mládeže - Kovářov 2023

Pro mládež v našem oddíle pořádáme pravidelná letní soustředění. Pod vedením zkušených hráčů a trenérů se zaměřujeme na zlepšení herních dovedností i fyzické kondice. Nepotíme však jen krev. Chceme aby nás všechny soustředění bavilo a tak ho prokládáme i zajímavými výlety.

 

Ohlédnutí za posledním soustředním mládeže: Soustředění - Kovářov, 19. 8. - 26. 8. 2023