• Aktuality
  • VÝSLEDKY: Jak si vedou naše týmy po 7. kole?

VÝSLEDKY: Jak si vedou naše týmy po 7. kole?

18. 11. 2023

Od minulého výsledkového servisu jsou za námi další dvě soutěžní kola. V přehledu níže se pak snadno dočtete aktuální pozice týmů v jednotlivých soutěžích a také změnu umístění oproti minulým výsledkům.

Některé výsledky si zaslouží ještě doplnit komentář. Je potřeba říci, že družstva ze čtvrté a páté třídy, které jsou výsledkově nejhorší, mají ještě po jednom zápasu k dobru oproti svým soupeřům. Zejména v případě čtvrté třídy se jedná o zápas s posledním týmem tabulky, který dává naději na vylepšení aktuální pozice. Totéž se týká naší mládeže soutěžící v sedmé třídě, kde naopak kluci bojují o přední postupové příčky.

Stejně tak je potřeba zmínit, že za poměrně velkým propadem žen stojí jedna dnešní prohra v oslabené sestavě. Tabulka soutěže je extrémně vyrovnaná a v příštím kole můžeme bez problémů vidět zase naprosto opačný trend.

Zajímavé zápasy v příštím týdnu

Ze zápasů, které nás čekají příští týden stojí za pozornost hned několik.

Středa nabídne napjatý souboj na domácí půdě ve druhé třídě mezi naším Céčkem a AC Sparta Praha H, kde jistě nastane boj o zisk odstupu od spodních příček. Neméně napjatý souboj pak lze očekávat ve třetí třídě, kde hraje naše Déčko s TJ Sokol Žižkov C, kteří Déčku šlapou na paty a svou silnou sestavou jistě míní zamíchat uspořádáním horní části tabulky.

Ve čtvrtek svůj zápas musí v páté třídě zvládnout naše Fko, které potká posledního v tabulce KK Konstruktiva Praha B, aktuálně tým bez výhry.

A konečně v pátek. Jako ve druhé třídě se pak odehraje napínavé utkání ve čtvrté, kde se Ečko utká s TJ Sokol Petrovice C a motivací bude stejně jako ve druhé třídě odraz od spodních příček tabulky. 

Legenda

   Pozice na "bedně"

   Přibližný střed tabulky

   Tady je třeba zamakat!

   Sestupová pozice

Divize
TJ Sokol Stodůlky A

Výsledek po 7. kole
 

2. místo   2

 

3. třída
TJ Sokol Stodůlky D

Výsledek po 7. kole
 

3. místo   0

7. třída
TJ Sokol Stodůlky G

Výsledek po 5. kole
 

3. místo   0

 

1. třída
TJ Sokol Stodůlky B

Výsledek po 7. kole
 

6. místo   3

2. liga žen
TJ Sokol Stodůlky

Výsledek po 7. kole
 

6. místo   3

 

2. třída
TJ Sokol Stodůlky C

Výsledek po 7. kole
 

8. místo   0

4. třída
TJ Sokol Stodůlky E

Výsledek po 6. kole
 

8. místo   5

 

5. třída
TJ Sokol Stodůlky C

Výsledek po 5. kole
 

10. místo   1