• Aktuality
  • 02/2024 - Průběžné výsledky týmů, aktualizovaný Stodůlecký žebříček

02/2024 - Průběžné výsledky týmů, aktualizovaný Stodůlecký žebříček

3. 2. 2024

Máme za sebou první měsíc hraní v novém roce a právě začíná jarní prázdninová přestávka. Ideální chvíle, podívat se na průběžné výsledky. V přehledu níže se dočtete aktuální pozice týmů v jednotlivých soutěžích a také změnu umístění oproti minulým výsledkům.

Výsledky týmů jsou bilancovány oproti datu 20. prosince 2023. Najdete je zde.

Proběhla také aktualizace Stodůleckého žebříčku, kde najdete průběžné výsledky jednotlivých hráčů srovnané oproti konci minulé sezóny.

Nejlepšího výsledku, tedy postupového prvního místa v současné chvíli dosahuje družstvo žen v 2. lize. Je nutno podotknout, že vyhráno z daleka není - skupina je až neuvěřitelně vyrovnaná. Shodné bodové ohodnocení (29 bodů) panuje od druhého po páté místo a šesté a sedmé družstvo má jen o bod méně. Navíc naše družstvo má odehráno jedno až dvě utkání k dobru. Nezbývá než držet palce.

Dalším adeptem na postup je tým G v sedmé třídě, který momentálně drží druhé místo. K dobru má ještě jedno utkání proti vedoucím KST Vršovice C, takže je může ještě hravě předskočit. Tak jak tak, odstup směrem ke třetímu týmu je tak velký, že se zdá být postup držen pevně v rukou.

Naděje na postup se stále úplně nevzdali ani v Déčku, které ve třetí třídě drží třetí místo. Ze zadu týmu však šlape na paty Žižkov a na druhém místě relativně těsně uniká Braník. Tady bude situace ještě zajímavá.

Divize si v tuto chvíli drží pohodlné 4. místo a má zřejmě své jasné.

Ač to z umístění v tabulce není tak patrné, tak tým E vylepšil svou pozici ve čtvrté třídě a vzdálil se sestupovým umístěním. Nyní je od sestupové pozice vzdálen již 9 bodů. Vlastně identicky (co do umístění i bodového odstupu od sestupu) je na tom tým B v první třídě.

Naše Céčko ve druhé třídě stále tvrdě bojuje, aby se vzdalovalo od sestupových pozic. Podařilo se zvítězit nad Michlí, která je v podobné (nyní horší) pozici a proběhl pokus o zázrak v zápase s vedoucím El Niněm, které v sezóně ještě neprohrálo. Bohužel nejtěsnější prohra 10:8 šanci na zázrak utnula. V tuto chvíli však máme zápas k dobru a v odloženém utkání se potkáme s Vršovicemi, které jsou nyní na sestupové pozici. Potenciání výhra by nám mohla pomoci odskočit až na 6 bodů od sestupové pozice.

Nejtěžší situaci nyní zažívá Fko v páté třídě, které je pouhé 2 body od sestupové pozice. Klukům držíme palce, aby se o udržení poprali.

Legenda

   Pozice na "bedně"

   Přibližný střed tabulky

   Tady je třeba zamakat!

   Sestupová pozice

2. liga žen
TJ Sokol Stodůlky

Výsledek po 14. kole
 

1. místo   2

 

7. třída
TJ Sokol Stodůlky G

Výsledek po 11. kole
 

2. místo   0

3. třída
TJ Sokol Stodůlky D

Výsledek po 15. kole
 

3. místo   0

 

Divize
TJ Sokol Stodůlky A

Výsledek po 15. kole
 

4. místo   1

4. třída
TJ Sokol Stodůlky E

Výsledek po 15. kole
 

7. místo   0

 

1. třída
TJ Sokol Stodůlky B

Výsledek po 15. kole
 

7. místo   1

2. třída
TJ Sokol Stodůlky C

Výsledek po 14. kole
 

9. místo   0

 

5. třída
TJ Sokol Stodůlky F

Výsledek po 15. kole
 

9. místo   0